Koga smo izžrebali?

Mogoče si med nagrajenci tudi ti.

Uporabne nagrade dobijo naslednji člani:

  • začetni tečaj potapljanja OWD po šoli PADI: ŠNURER URŠKA, BLAGOVICA
  • začetni tečaj Standardnih in latinsko-ameriških plesov za dve osebi: VUȈAK DAVOR, STARŠE  
  • začetni tečaj Standardnih in latinsko-ameriških plesov za dve osebi: KOCJANȈIȈ MIHA, LJUBLJANA - ŠMARTNO
  • tečaj klasične masaže: TAŠKER TEA, LJUBLJANA
  • plesni tečaj salse: KRAVCAR NIKA, LJUBLJANA
  • mesečni obisk fitnessa: DRAKSLER VANJA, KRANJ
  • mesečni obisk fitnessa: PEVEC ŽIVA, DOMŽALE 
  • vstopnica za savno Zreče (vključuje tudi obisk termalnega bazena): SVRTAN SANELA, DOMŽALE
  • vstopnica za savno Zreče (vključuje tudi obisk termalnega bazena): ZIMIC MOJCA, ROȈINJ
  • 30 copat e-Študentskega Servisa in Modrega študentskega servisa Ljubljana:
    POSPEH MAJA, TRBOVLJE
    ERMAN REPE MATEJA, ZGORNJE GORJE
    POZNIȈ NINA, PETROVȈE
    VIDMAR EMANUEL, AJDOVŠČˆINA
    KVATERNIK MATEJ, LJUBLJANA
    FEKONJA SABINA, MARIBOR
    ŠAFRAN MIRICA, KALOBJE
    ŽIBRET SUZANA, LESIȈNO
    ADAM ANDREJA, RAȈE
    KOBLAR NIVES, JESENICE
    JENKO NATAŠA, MAVȈIȈE
    STANKOVIȈ NINA, KAMNIK
    KAMIN ANDREJ, LJUBLJANA
    GOMBOC JAN, LOG PRI BREZOVICI
    KOLENC LUKA, LJUBLJANA-POLJE
    HUBER DAVID, ŠEMPAS
    MALNAR TJAŠA, RAKEK
    PENKO GAŠPER, LJUBLJANA
    JERAS LAURA, LUKOVICA
    BOGATAJ ŠPELA, KRANJ
    OŠLAK MATEJA, SLOVENSKE KONJICE
    PUNTAR SAŠA, ŽALEC
    MUŠIȆ DANIJELA, GOLNIK
    BOH SAŠA, LJUBLJANA
    SEVER ZORAN, LJUBLJANA
    ŽUN PETRA, KRANJ
    KUNSTELJ METKA, ZGORNJE GORJE
    POVH TJAŠA, SENOŽEȈE
    VESELKO URŠKA, LJUBLJANA-POLJE
    PAVEL NASTJA, RUŠE  
  • 20 brisač e-Študentskega Servisa in Modrega študentskega servisa Ljubljana:
    MARKELJ JAKA, ŽELEZNIKI  
    PAPLER ŽIGA, LJUBLJANA   
    MILINȈIȆ JASMINA, BOVEC   
    BALANT JASMINA, SLOVENJ GRADEC  
    KASTELIC BARBARA, LJUBLJANA  
    LAH TEJA, JESENICE  
    ZADNIKAR MATEJA, MEDVODE  
    KREVS KATJA, KOȈEVJE  
    DRAGIȆ VIDA, LOGATEC  
    ROGELJ LARA, PRESERJE  
    CERKOVNIK RENATA, BOHINJSKA BISTRICA  
    RUS JURE, RAVNE NA KOROŠKEM  
    TRAVAR ŽELJKA, LJUBLJANA  
    ZGONEC MATEJA, ŠKOFLJICA  
    ZAKRAJŠEK URŠA, LJUBLJANA  
    BOGATAJ SABINA, LJUBLJANA-POLJE  
    HAFNER JERNEJA, VODICE  
    ŠISERNIK NINA, SLOVENJ GRADEC  
    OBLAK META, ŠKOFJA LOKA  
    VERBINC MATJAŽ, ŠKOFLJICA  
      

Vsi nagrajenci bodo nagrade oz. bone za unovčenje prejeli na dom najkasneje do 3. 3. 2008.

Nazaj

Si našel-a iskano informacijo?

X